Witaj w magicznym ogrodzie...

Zamówienia - płatność - wysyłka - kontakt

♦ Zamówienie ♦

Aby zamówić biżuterię na mojej stronie, kliknij przycisk "zamów" pod opisem przedmiotu - otworzy się okienko maila do mnie. Takie jak tutaj.
Jeśli nie otrzymałaś odpowiedzi w ciągu 72 h wyślij proszę mail ponownie - zdarza się niestety, że niektóre maile z niewiadomych przyczyn zostaja zatrzymane jako spam.
W przypadku większości kolczyków i wisiorków (zwłaszcza z kryształami Swarovskiego) można wybierać wśród wielu kolorów i rozmiarów, więc jeśli nie wiesz na co się zdecydować -zapytaj drogą mailową, na pewno doradzę i pomogę.

♦ Zamówienia specjalne ♦

Jeżeli Twojej wymarzonej biżuterii nie znalazłaś na stronie, napisz do mnie.
Dołącz opis/rysunek/foto biżuterii, którą chciałabyś mieć. Być może będę mogła ją dla Ciebie zrobić.

♦ Płatność ♦

Po ustaleniu szczegółów zamówienia prześlę Ci numer konta, na który należy dokonać przelewu. Jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo zakupów, mogę wybraną biżuterię wystawić dla Ciebie w serwisie Allegro.

♦ Wysyłka ♦

Droższą biżuterię wysyłam przesyłką ubezpieczoną na pełną wartość. Daje to gwarancję pełnego zwrotu kosztów w przypadku jej zagubienia przez Pocztę. Z doświadczenia natomiast wiem, iż przesyłki ubezpieczone (z zadeklarowaną wartością) są na Poczcie traktowane uważnie i giną naprawdę rzadko.

♦ Kontakt ♦

Po prostu kliknij i napisz mail, lub na gg nr 1750880Biżuterię od BijouGarden
możesz kupić również tu:

dooperelle

ellefant

Galeria Sztuka dla SztukiPolecane:

Biżuteria autorska YES

♦ O mnie


♦ Zamówienie


♦ Płatność


♦ Wysyłka


♦ Kontakt

stat4u